Animatorki na Ogólnopolskim Kongresie animacja + przyszłość

Animatorki na Ogólnopolskim Kongresie animacja + przyszłość
Dom Kultury
07.11.2023 10:15

Nasze animatorki – Ewa i Emilia reprezentują Polanę Kultury na Ogólnopolskim Kongresie Animacja + przyszłość, który odbywa się teraz ( tj. w dniach 6-8 listopada) w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Wydarzenie to ma na celu budowanie sieci nowocześnie działających instytucji kultury, wspieranie procesu świadomego i refleksyjnego działania w sektorze kultury oraz sprawczo działających zespołów.

Kongres został podzielony na trzy dni, w następujący sposób:

1. Pierwszy dzień Kongresu poświęcony jest diagnozie bieżących wyzwań i prezentacji nowych trendów: inspirujące wystąpienia oraz szereg warsztatów, które prezentują różnorodne scenariusze przyszłości.

2. Drugi dzień to przede wszystkim sesja posterowa i plenarna, gdzie nastąpi prezentacja 19 projektów wyłonionych w naborze do XIII Ogólnopolskiej Giełdy Projektów. Podczas sesji stolikowej uczestnicy będą mieli możliwość rozmowy z autorami i autorkami projektów, którzy podzielą się efektami swoich działań lokalnych i regionalnych.

3. Trzeci dzień to przestrzeń do rozwoju kompetencji cyfrowych i udziału w warsztatach eksperckich. Na zakończenie kongresu zaplanowana jest debata, podczas której podsumowane zostaną wszystkie doświadczenia zdobyte podczas trzech dni konferencji a uczestnicy wspólnie zastanowią się nad przyszłością kultury.

Życzymy naszym dziewczynom konstruktywnie i inspirująco spędzonego czasu i żebyście wszystko skrzętnie notowały i przywiozły jak najwięcej do Orzysza wink

Data wydarzenia
07.11.2023 13:00
Emilia oraz Ewa na tle ścianki z nazwą kongresu.
Uczestnicy i prowadzący kongres na wspólnym zdjęciu w audytorium.
Ewa oraz Emilia pozują na ściance NCK.