Roboty rządzą!

Roboty rządzą!
Biblioteka
20.05.2023 13:30
Dzisiejsze zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego, które prowadziła mgr Małgorzata Cwalina bardzo spodobały się naszym studentom! Już sam temat wykładu "OZOBOT - wprowadzenie do kodowania" wskazywał na to, że będzie ciekawie, nowocześnie i z pomysłem. Nie zawiedliśmy się! Dzieci z wielkim zaangażowaniem rozwiązywały łamigłówki, kodowały i układały trasy dla szybkiego, świecącego robocika laugh Dziękujemy!
Data wydarzenia
26.05.2023 09:00
Dzieci z Uniwersytetu Dziecięcego z Panią mgr Małgorzata Cwalina pozują na tle ścianki z logami Orzysza.
Przy stole trójka dzieci - dziewczynka i dwóch chłopców układają puzzle z drogą. Za nimi stoły, a przy nich dzieci.
Dzieci z Uniwersytetu Dziecięcego z Panią mgr Małgorzata Cwalina pozują na tle ścianki z logami Orzysza.
W sali konferencyjnej w Bibliotece Polany Kultury dzieci siedzą przy stołach i kolorują, za nimi regały z książkami. Na ścianie wyświetlany obrazek.
W sali konferencyjnej w Bibliotece Polany Kultury dziwci siedzą w pólkole na podłodze, przed nimi Pani mgr Małgorzata Cwalina. Za nimi stoly, krzesła.
Dwie dziewczynki przy stole, na stole puzzle do kodowania. Za nimi na ścianie napis Polana Kultury.
Dwóch chłopców przy stole, na stole puzzle do kodowania. Za nimi na ścianie napis Polana Kultury.
Przy stole dwóch chłopców układają puzzle z drogą.
Przy stołach dzieci uczą się się kodowania za pomocą puzzli ukladają drogę dla robota. Z tyłu przy jednym ze stołów Pani mgr Małgorzata Cwalina. Z tyłu na ścianie wyświetlany obrazek.
Trzy grupy dzieci przy stołach układają uwieżę z kolorowych, plastikowych kubków. W Sali konferencyjnej w Bibliotece Polany Kultury.