„Witajcie w naszej bajce" Filharmonia Narodowa w Warszawie w ZSP im. Michała Kajki

„Witajcie w naszej bajce" Filharmonia Narodowa w Warszawie w ZSP im. Michała Kajki
Dom Kultury
09.11.2023 10:30

„Witajcie w naszej bajce” to tytuł koncertu, z którym dzisiaj przyjechaliśmy do Dąbrówki, aby zagrać dla uczniów i nauczycieli Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Michała Kajki. Na scenie zaprezentowali się Artyści Filharmonia Narodowa w Warszawie: dwoje wokalistów, saksofonista i pianista a repertuar tworzyły znane i lubiane piosenki Andrzeja Korzyńskiego, wybitnego kompozytora utworów rozrywkowych, którego piosenki wykonywały największe gwiazdy polskiej estrady, takie jak Czesław Niemen, Piotr Szczepanik, Maryla Rodowicz czy Zdzisława Sośnicka. Publiczność wysłuchała piosenek z filmu „Akademia Pana Kleksa”. Dziękujemy za wspólne, twórcze i sentymentalne przedpołudnie.

Data wydarzenia
09.11.2023 10:15
Dzieci siedzą na ławkach, przed nimi muzycy, z prawej strony mężczyzna gra na saksofonie, z lewej strony kobieta i mężczyzna - wokaliści - śpiewają, po środku mężczyzna gra na keyboardzie.
Na sali gimnastycznej. Z lewej strony mężczyzna siedzi na krześle, trzyma mikrofon, śpiewa, z prawej strony kobieta siedzi na stoliku, trzyma mikrofon.
Prowadząca Pani Lidia mówi trzymając mikrofon, obok niej kobieta - wokalistka, przed nimi dzieci na ławkach. Na sali gimnastycznej.
Mężczyzna z mikrofonem - wokalista, za nim kobieta i mężczyzna przy keyboardzie.
Na sali gimnastycznej mężczyzna gra na saksofonie, drugi mężczyzna gra na keyboardzie.