Słodkie popołudnie w Centrum Młodzieżowym!

Słodkie popołudnie w Centrum Młodzieżowym!
Centrum Młodzieżowe Polany Kultury
05.05.2026 16:00

Dzisiaj w Centrum Młodzieżowym było naprawdę pysznie!

Wspólnie robiliśmy gofry, a do wyboru było mnóstwo dodatków – świeże owoce, słodkie polewy i inne smakołyki. Każdy mógł skomponować swojego idealnego gofra według własnego gustu 

Było dużo śmiechu, dobrej zabawy i oczywiście pysznego jedzenia!

Data wydarzenia
05.05.2026 12:15